تیم متخصص ویزا

логические игры

فهرست کلی این خدمات به شرح زیر است. برای اطلاع بیشتر روی هر گزینه کلیک کنید.

۱. ترجمه رسمی کلیه اسناد و مدارک
دارالترجمه رسمی شهریار تحت مدیریت آقای دکتر مهدی اسدزاده (دارنده مدرک دکترای تخصصی مترجمی) خدمات عالی در زمینه ترجمه رسمی ارایه مینماید.
برابر قانون پرداختن به هر گونه امر ترجمه اسناد و مدارک فقط در حوزه اختیارات مترجمین رسمی دادگستری است. اسناد و مدارکی که برای ارائه به کشورهای خارجی مورد نیاز مردم است باید به وسیله مترجم رسمی زبان مربوطه در دارالترجمه رسمی شهریار ترجمه شده و روی سربرگ‌های ویژه که از سوی قوه قضاییه تامین می‌شوند چاپ شده و پس از مهر و امضا توسط مترجم و الصاق تمبر مورد تایید اداره امور مترجمین رسمی دادگستری و وزارت امور خارجه و در صورت نیاز سفارت‌ خانه‌ های خارجی مستقر در ایران قرار بگیرند.
مدارک رسمی، شامل انواع مختلف ریزنمرات و گواهی‌نامه‌های تحصیلی، اسناد سجلی و شخصی، اسناد مالکیت، اسناد شرکت‌ها، و سایر مدارکی می‌باشد که در عرف حقوقی سند خوانده می‌شوند. تایید هر کدام از این اسناد و مدارک مستلزم دارا بودن شرایطی است که به وسیله سازمان‌های ذیربط تعیین می‌شوند و در بخش شرایط تایید مدارک در این وبسایت به طور کامل توضیح داده شده‌اند.
دارالترجمه رسمی شهریار از آغاز تاسیس یکی از مراکز عمده‌ی ترجمه و تایید اسناد و مدارک بوده است. مترجمان رسمی ما در زبان‌های مختلف، انواع و اقسام مدارک را در سریع‌ترین زمان و با حداکثر دقت و کیفیت ترجمه می‌کنند و به تایید مراجع مربوطه می‌رسانند. در شرایط اضطراری که مشتری زمان بسیار کمی برای تایید مدارک دارد سرویس ترجمه فوری امکان تایید ترجمه به طور یک روزه را نیز فراهم می‌کند.
۲. ترجمه انواع کتب، مقالات و نشریات
۳. ترجمه محصولات گوناگون دیداری و شنیداری
۴. ترجمه وبسایت‌ها و پایگاه‌های اینترنتی
۵. اعزام مترجم همزمان، رسمی و غیر رسمی
۶. ویراستاری حرفه‌ای توسط مترجمان خبره دارالترجمه رسمی شهریار
ترجمه رسمی و غیر رسمی با امکان پرداخت آنلاین جهت صرفه جویی در وقت شما عزیزان.

تماس با دارالترجمه رسمی تبریز- شهریار

تماس با دارالترجمه رسمی در تبریز- شهریار


تلفن: 33352170-041 & 33364268-041 --------------------------------------------------------------------------------- تماس های صرفا و صرفا و صرفا ضروری فقط: 09120877409
ایمیل: oxbridge2020@gmail.com
آدرس: چهار راه آبرسان، جنب قنادی تشریفات، کوچه مهرگان سوم، برج سفید، طبقه 5 (بالای بانک سینا)، واحد D
تبریز
در تماس باشیم
دارالترجمه رسمی در تبریز- شهریار
рецепты салатов