دارالترجمه رسمی در استان اردبیل- ترجمه رسمی در اردبیل

ترجمه رسمی در اردبیلدارالترجمه رسمی در اردبیل
تبریز- آبرسان، برج سفید اس ام پی
مترجم رسمی : دکتر مهدی اسدزاده، دکترای مترجمی
041-33352170
09120877409
هموطنان عزیز استان اردبیل. از آنجا که  دارالترجمه رسمی در اردبیل وجود ندارد بر آن شدیم تا جهت رفاه حال شما هموطنان گرامی امور ترجمه رسمی در اردبیل را نیز عهده دار شویم بدین معنی که شما عزیزان می توانید بعد از تماس تلفنی و مشاوره در مورد مدارکتان آنها را به طرق مختلف به دست ما برسانید تا امور ترجمه رسمی و تائیدات دادگستری و وزارت خارجه برای شما انجام گیرد.
ترجمه رسمی در اردبیل
دارالترجمه رسمی شهریار واقع در تبریز، چهار راه آبرسان، جنب قنادی تشریفات، برج سفید اس ام پی، ارائه دهنده خدمات ترجمه رسمی اسناد در تبریز و اردبیل،ترجمه رسمی مدارک تحصیلی در  اردبیل و تبریز، ترجمه رسمی قراردادها و مدارک رسمی دیگر در تبریز و اردبیل و اخذ تاییدات دادگستری و وزارت خارجه در تبریز ، از مترجمان باتجربه و خبره‌ای تشکیل شده است که سابقه‌ای طولانی در زمینه ترجمه و ویرایش متون مختلف عمومی و تخصصی دارند. ما در تلاشیم با ارائه خدمات حرفه‌ای و ممتاز، آغازگر فصلی تازه در خدمات ترجمه رسمی در اردبیل باشیم.
نرخ دولتی ترجمه رسمی در اردبیل: دفتر ترجمه رسمی شهریار در تبریز برای ترجمه های رسمی اردبیل نیز تابع نرخ دولتی جهت ترجمه اسناد و مدارک  می باشد.
مترجم رسمی مسئول دارالترجمه رسمی شهریار دکتر مهدی اسدزاده می باشند. ایشان دارای مدرک دکترای تخصصی ترجمه زبان انگلیسی بوده و دارای سوابق تدریس در خارج از ایران می باشند و آشنایی لازم جهت ترجمه صحیح اسناد و مدارک به زبان انگلیسی را دارا می باشند.
041-33352170
09120877409
شماره تماس انگلستان برای هموطنان خارج از کشور:
00447452289638