ویزای مولتی کانادا – ترجمه رسمی مدارک

ویزای توریستی کانادا- Canada Visa for Iranians – Official Translation Bureau in Tabriz City

 

ترجمه رسمی در تبریز 04133352170 & 04133364268

شرایط ویزای توریستی کانادا، *ویزای سینگل{توضیح اینکه در حال حاضر ویزای سینگل به

ندرت صادر میگردد و به اکثر افراد ویزای مولتیپل داده میشود} و ویزای مولتی “پنج ساله” کانادا
هر سال هزاران نفر از مردم دنیا به عنوان توریست، بازرگان و ملاقات کننده به کانادا می آیند، برای سفر و دیدن این کشور بزرگ، برای .بازدید از دوستان و اقوام و یا به قصد مهاجرت دائم به کانادا اقدام می کنند
آیا شما به ویزای توریستی کانادا یا ویزای (ویزیتور) ملاقات کانادا نیاز دارید؟
هر ساله بسیاری از اتباع خارجی از کانادا بدون گرفتن ویزای توریستی یا دقیقتر «ویزای اقامت موقت» بازدید می کنند. آنچه که از آن به ویزاهای کلاس توریستی یاد می شود در کانادا تحت ویزاهای کلاس اقامت موقت یاد می شود و به طور دقیقتر ویزاهای کاری موقت کانادا، ویزاهای دانشجویی کانادا و ویزاهای توریستی یکبار ورود یا (ویزای سینگل کانادا) و ویزای چند بار ورود (ویزای مولتی کانادا) همه ،بسته به شرایط و محدودیتهایشان، تحت کلاس اقامت موقت صادر می شوند.
در این مقاله به امکان ورود به کانادا با شرایط اخذ ویزای توریستی سینگل و مولتی کانادا و همچنین بدون نیاز به اخذ ویزای توریستی (برای شهروندان کشورهای خاص) و مشکلات و مسائل مرتبط با این ویزا شامل مسائل پزشکی یا جنایی، محدودیتها، شرایط و فاکتورهای مثبت و منفی مرتبط با اخذ این ویزا و انواع آن پرداخته می شود.

ترجمه رسمی در تبریز 04133352170 & 04133364268

از کدام کشور برای ویزای توریستی کانادا اقدام می کنید؟
بجز چند کشور که در وبسایت پرشیا گلوبال به تفصیل به آنها پرداخته شده، بقیه کشورها و ایرانیان برای ورود به کانادا نیاز به گرفتن ویزای توریستی دارند
اعتبار یا طول زمانی ویزای توریستی کانادا
به طور معمول یک ویزای توریستی کانادا برای طول مدت ۶ ماه صادر می شود. البته شرایطی هم وجود دارد که دارندگان ویزای توریستی کانادا برای مدت بیش از یک دوره ۶ ماهه اقامت داشته باشند، که در ادامه و بعد از توصیف مختصر انواع ویزای توریستی کانادا توضیح داده میشود .

ترجمه رسمی در تبریز 04133352170 & 04133364268

به هدف دیدار یا ملاقات اعضای خانواده یا دوستان، تحصیل، کار موقت یا انجام تجارت در کانادا، مردم از کشورهای مختلف باید درخواست یک ویزای بازدید کانادا یا ( ویزای ملاقات یا به عبارت معمول ویزای توریستی کانادا ) داشته باشند (در پاراگراف بالا به فهرست کشورهایی که شهروندانشان نیازی به ویزای توریستی کانادا را ندارند اشاره شده است). در سازمان شهروندی و مهاجرت کانادا به اینگونه ویزاهای توریستی، ویزای بازدیدکننده، ویزای اقامت موقت یا مجوز اقامت موقت گفته می شود. هم ویزای توریستی سینگل و هم مولتی از بدو ورود تا شش ماه اجازه اقامت را به متقاضی میدهند، اما طول اعتبار ویزای سینگل میتواند تا شش ماه باشد که بعد از یکبار ورود شما از اولین بندر محاسبه و روی ویزای شما ثبت میشود، این درحالیست که ویزای مولتی میتواند تا ۱۰ سال معتبر بوده و شما به دفعات به کانادا سفر کنید و خارج شوید. این ویزا برای ایرانیان نهایتا” ۵ ساله خواهد بود چرا که طول اعتبار زمانی ویزای مولتی شما بر اساس اعتبار پاسپورت شما محاسبه میشود که برای ایرانیان پنج ساله میباشد.

ترجمه رسمی در تبریز 04133352170 & 04133364268

دو نوع مختلف ویزای توریستی در کانادا وجود دارد: (سینگل و مولتی) تک ورودی و چندین ورودی:
یک ویزای توریستی تک-ورودی یا سینگل به شما مجوز یکبار ورود یا سفر به کانادا را می دهد و اگر دارنده ویزای توریستی تک ورودی، کانادا را ترک کند و قصد مراجعت دوباره داشته باشد، مجبور خواهد شد بار دیگر درخواست اخذ ویزای مجدد برای سفر به کانادا را داشته باشد، مگر اینکه به ایالات متحده سفر کرده باشد. ویزای توریستی تک ورودی کانادا تنها برای شش ماه معتبر است.
ویزای مولتیپل کانادا یا (ویزای چند ورودی یا مولتی کانادا) اجازه می دهد که دارنده در صورت ترک کانادا بتواند چندین بار در طول مدت اعتبار ویزا به کانادا سفر کند. اعتبار ویزای توریستی مولتی کانادا (ورود متعدد به کانادا) برای یک دوره طولانی تر از یک ویزای تک سفری یا سینگل کانادا که فقط برای شش ماه معتبر است می باشد. البته هر ویزا می تواند نسبت به اعتبار پاسپورت کشورتان متفاوت باشد، و تعداد دفعاتی که می توانید وارد کانادا شوید، بر روی ویزا اعلام می شود. نکته اینکه با داشتن ویزای مولتی کانادا چه مدتی میتوانید در خاک کانادا باشید، یک مامور مرزی در بندر ورود به کانادا تعیین خواهد کرد که چه مدت می توانید در کانادا بمانید. اکثر بازدیدکنندگان با ویزای مولتی مجاز به اقامت شش ماهه از روز ورود به کانادا می باشند. اگر افسر خدمات مرزی کانادا اجازه اقامت کمتر از شش ماه را به شما بدهد، در گذرنامه شما تاریخی را که باید کانادا را ترک کنید اعلام می کند.

ترجمه رسمی در تبریز 04133352170 & 04133364268

جهت تسریع در روند اخذ ویزای خود، چک لیست مدارک را هر چه سریعتر فراهم کرده و با ما تماس بگیرید.
برای دیدن چک لیست مدارک مولتی کانادا روی فایل پی دی اف مدارک ویزای توریستی کانادا ( ویزای مولتی پنج ساله کانادا) در زیر کلیک نمایید، بعد از ذخیره کردن پرینت گرفته و به ترتیب تمامی مدارک را تهیه و در کنار هر مدرکی تیک بزنید تا از تهیه همه مدارک به طور کامل مطمئن شوید. در صورت سوال در مورد این ویزا و یا تهیه مدارک آن با ما تماس بگیرید.
چک_لیست-مدارک-مورد-نیاز-برای-ویزای-توریستی-کانادا
مدارک عمومی اخذ ویزای توریستی یا مولتی کانادا
مدارک شناسایی و مدارک دارایی
پاسپورت جدید با حداقل یکسال اعتبار
پاسپورتهای قدیمی ( برای نشان دادن تاریخچه سفرها)
شناسنامه متقاضی
اسناد ملکی منگوله دار و غیر منگوله دار شامل مبایعه نامه – قرارداد پیش خرید و غیره
اجاره نامه در صورتی که تاریخ آن تمدید شده واعتبارداشته باشد
گواهی لاتین بانکی (ممهور به مهر اموربین الملل بانک) از حساب های سپرده و اگر سپرده ای دارید که در ماه سود ماهیانه دریافت می کنید. لطفاً پرینت (ریز) حساب یا گواهی از بانک که در آن قید شود در ماه چقدر سود دریافت می کنید.
گردش حساب سه ماه و یا شش ماهه از حساب های جاری و کارکرد دارمتقاضی ( نشاندهنده مبلغ درآمد ماهیانه باشد)
دو قطعه عکس رنگی –سایز ۴٫۵*۳٫۵ با زمینه روشن که به تازگی گرفته شده باشد
رزرو بلیط رفت و برگشت به کانادا
رزرو هتل محل اقامت
بیمه مسافرتی
گواهی اشتغال به تحصیل یا اشتغال به کار فرزندان مجرد
رضایت نامه کتبی والدین برای خروج فرزند، درصورتی که فرزند زیر ۱۸ سال آنها به تنهایی یا با یکی از والدین سفر می کند.
مدارک کاری متقاضی
گواهی اشتغال به کار – فیش حقوقی – حکم کارگزینی – فیش بازنشستگی – حکم بازنشستگی – پروانه کسب – پروانه بهره برداری – پروانه وکالت – پروانه مطب – کارت بازرگانی
مدارک شرکت ( اگر متقاضی دارای شرکت باشد )
اساسنامه شرکت
روزنامه رسمی شرکت ( آگهی تاسیس وآخرین آگهی تغییرات)
اظهار نامه ثبت شرکت
آخرین لیست بیمه شرکت – برگه پرداخت
پرینت گردش حساب سه ماه یا شش ماه شرکت
آخرین برگه مالیاتی شرکت
در صورتی که متقاضی، خانم متاهل باشد علاوه بر مدارک خود، مدارک همسر هم نیاز است
جهت اطلاع از تمامی مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای مولتی کانادا، این مقاله را تا انتها در وبسایت ما مطالعه فرمائید و یا جهت اقدام برای این ویزا، اخذ ویزای مولتی کانادا، مهاجرت به کانادا و کاریابی در کانادا با کارشناسان مهاجرت به در دفتر ترجمه رسمی تبریز تماس حاصل فرمایید.

ترجمه رسمی در تبریز 04133352170 & 04133364268

 
کانادا, مولتی کانادا تضمینی,مولتي كانادا,ویزای مولتی کانادا,ویزای مولتی کانادا تضمینی,مولتی ویتامین کانادایی,ویزای مولتی کانادا و پناهندگی,ویزا مولتی کانادا تضمینی,شرایط مولتی کانادا,ویزای مولتی کانادا هزینه,ویزای مولتی کانادا 5 ساله,ویزای مولتی 5ساله کانادا,مولتی 5 ساله کانادا,ویزای 5 ساله مولتی کانادا,ویزای 5 ساله مولتی کانادا چیست,ویزای مولتی کانادا,ویزای مولتی کانادا تضمینی,ویزای مولتی کانادا و پناهندگی,ویزای مولتی کانادا هزینه,ویزای مولتی کانادا یعنی چه,ویزای مولتی کانادا شرایط,ویزای مولتی کانادا پرشیا گلوبال,ویزای مولتی کانادا ارزان,ويزاي مولتي كانادا بدون شينگن,ویزای مولتی کانادا چیست,ویزای مولتی كانادا چیست,ویزای مولتی کانادا 5 ساله,ویزای مولتی 5ساله کانادا,ویزای مولتی 5 ساله کانادا چیست,ویزای 5 ساله مولتی کانادا,ویزای 5 ساله مولتی کانادا چیست,شرایط ویزای 5 ساله مولتی کانادا,قیمت ویزای مولتی 5 ساله کانادا,مزایای ویزای مولتی 5 ساله کانادا,هزینه ویزای مولتی 5 ساله کانادا,ویزای مولتیپل کانادا,ویزای مالتیپل کانادا تضمینی,ویزا مولتیپل کانادا,ویزای multiple کانادا,ويزاي مولتيپل كانادا چيست,شرایط ویزای مولتیپل کانادا,هزینه ویزای مولتیپل کانادا,اخذ ویزای مولتیپل کانادا,ویزای مولتیپل کانادا چیست,ويزاي multiple كانادا,مولتیپل کانادا,مولتيپل كانادا,ویزای مولتیپل کانادا چیست,ویزای مالتیپل کانادا تضمینی,ویزا مولتیپل کانادا,شرایط ویزای مولتیپل کانادا, هزینه ویزای مولتیپل کانادا, ویزای مولتیپل کانادا, ويزا مولتيپل كانادا, ويزاي مولتيپل كانادا چيست, شرایط مولتی کانادا, شرايط مولتي كانادا, شرایط ویزا مولتی کانادا, شرایط دریافت ویزای مولتی کانادا, شرایط گرفتن ویزا مولتی کانادا, شرایط دریافت ویزا مولتی کانادا, شرایط جدید ویزای مولتی کانادا, شرایط ویزای مولتی کانادا, شرايط ويزا مولتي كانادا, شرايط دريافت ويزاي مولتي كانادا, هزینه مولتی کانادا, هزینه ویزا مولتی کانادا, هزینه اخذ ویزای مولتی کانادا, هزینه دریافت ویزای مولتی کانادا, هزینه ی ویزای مولتی کانادا, هزینه ویزای مولتیپل کانادا, مولتی کانادا تضمینی, ویزای مولتی کانادا تضمینی, ویزا مولتی کانادا تضمینی, ويزا مولتي كانادا تضميني, مدارک مولتی کانادا, مدارک ویزای مولتی کانادا, مدارک ویزا مولتی کانادا, مدارک لازم ویزای مولتی کانادا, مدارک برای ویزای مولتی کانادا, مدارک جهت ویزای مولتی کانادا, مدارک لازم برای مولتی کانادا, مدارک لازم جهت ویزای مولتی کانادا, مدارك ويزاي مولتي كانادا, مدارك لازم براي ويزاي مولتي كانادا
چک لیست مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای مولتی کانادا:

ترجمه رسمی در تبریز 04133352170 & 04133364268

همچنین میتوانید لیست مدارک و فرمهای لازم برای ویزای مولتیپل کانادا را از لینک زیر تهیه و در صورت سوال با ما تماس بگیرد.
جهت تسریع در روند اخذ ویزای خود، چک لیست مدارک را هر چه سریعتر فراهم کرده و با ما تماس بگیرید.
برای دیدن چک لیست مدارک مولتی کانادا روی فایل پی دی اف مدارک ویزای توریستی کانادا ( ویزای مولتی پنج ساله کانادا) در زیر کلیک نمایید، بعد از ذخیره کردن پرینت گرفته و به ترتیب تمامی مدارک را تهیه و در کنار هر مدرکی تیک بزنید تا از تهیه همه مدارک به طور کامل مطمئن شوید. در صورت سوال در مورد این ویزا و یا تهیه مدارک آن با ما تماس بگیرید.
چک_لیست-مدارک-مورد-نیاز-برای-ویزای-توریستی-کانادا
اصل پاسپورت متقاضی با حداقل شش ماه اعتبار به انضمام کلیه پاسپورت های قدیمی که در آن ها ویزا درج شده است.
دو قطعه عکس جدید ۳٫۵*۴٫۵ رنگی با زمینه سفید
ترجمه شناسنامه
ترجمه سند ازدواج در صورت همسفر بودن با همسر (در صورت همراهی فرزندان حتما گواهی اشتغال به تحصیلشان ترجمه شود.)
تکمیل فرم اطلاعات فردی و فرم اطلاعات خانوادگی برای هر یک از متقاضیان به صورت جداگانه
مدارک مالی، شامل نامه تمکن بانک به زبان انگلیسی و ممهور به مهر امور بین الملل بانک به همراه گردش چهار ماهه حساب که نشان دهنده میزان درآمد ماهیانه متقاضی باشد. در صورتی که گواهی سپرده بلندمدت، گواهی خرید سهام یا اوراق بهادار، سند اتومبیل و اجاره نامه دارید نیز ارائه دهید (مدت اعتبار نامه تمکن مالی و ریزپرینت ۴ ماه اخر یک ماه است.)
ترجمه اسناد ملکی
مدارک شغلی
کارمندان: گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی روی سربرگ شرکت (با ذکر تاریخ شروع به کار، عنوان شغلی و درآمد سالیانه،نامه مرخصی، نام مدیر یا سوپروایزر و مدت زمان موافقت شده با مرخصی)، ترجمه فیش حقوقی دو ماه آخر، ترجمه لیست بیمه دو ماه آخر و ترجمه حکم کارگزینی
کارفرمایان: ترجمه “آگهی تاسیس”، “آگهی تغییرات” و آگهی تصمیمات” شرکت در روزنامه رسمی، ترجمه لیست بیمه و فیش حقوقی دو ماه آخر کارمندان، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، نامه تمکن بانک شرکت و ریزپرینت ۴ ماه آخر به لاتین
تجار: ترجمه کارت بازرگانی، گواهی اتاق بازرگانی، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، ترجمه لیست پرداخت بیمه
مهندسان: ترجمه پروانه نظام مهندسی یا جواز ساخت
کارخانه داران و صاحبان مشاغل آزاد: ترجمه پروانه بهره برداری، ترجمه جواز کسب، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده و ترجمه لیست پرداخت بیمه
بازنشستگان: ترجمه حکم بازنشستگی و ترجمه فیش حقوقی دو ماه آخر بازنشستگی (در صورت افزایش حقوق، ترجمه حکم افزایش حقوق بازنشستگی ارائه شود.)
دعوت نامه، شامل مشخصات کامل دعوت کننده و متقاضی، نسبت، دلیل سفر متقاضی، آدرس و تلفن، مدت زمان اقامت و هرگونه موارد مرتبط دیگر (دعوت نامه پس از تنظیم باید به مهر و امضای دفتر محضر اسناد رسمی کانادائئ برسد.
مدارک فرد دعوت کننده: ارائه کارت شهروندی ، پاسپورت کانادایی، شناسنامه کانادایی یا کارت اقامت از سوی فرد دعوت کننده الزامی است. همچنین سایر مدارک فرد دعوت کننده شامل گواهی اشتغال به کار، نامه بانک، برگه های مالیاتی و فرم های تی وان و تی فور یا تاثیر بسیار زیادی روی نتیجه درخواست ویزای فرد دعوت شونده دارند.
در صورت نداشتن دعوت نامه، ارائه رزرو هتل و شرح برنامه سفر به همراه رزرو بلیط رفت و برگشت کانادا الزامی است.
ترجمه رضایت نامه محضری برای همراهی فرزندانی که بدون یکی از والدین قصد مسافرت دارند. رضایت نامه باید از سوی کسی باشد که آن ها را همراهی نمی کند.
کلیه مدارک فارسی باید به زبان انگلیسی ترجمه رسمی شوند و ترجیحا به تایید دادگستری برسند
جهت اطلاع از تمامی مدارک، شرایط و اقدامات مورد نیاز برای اخذ ویزای مولتی کانادا ، این مقاله را تا انتها در وبسایت ما پرشیا گلوبال مطالعه فرمائید و یا جهت اقدام برای این ویزا، اخذ ویزای مولتی کانادا، مهاجرت به کانادا و کاریابی در کانادا با کارشناسان مهاجرت به کانادا در پرشیا گلوبال تماس حاصل فرمایید.