فصلی تازه در خدمات ترجمه رسمی شهریار تبریز

 
فصلی تازه در خدمات ترجمه رسمی شهریار تبریز
ترجمه رسمی در اردبیل–دارالترجمه رسمی در اردبیل- شهریار
آبرسان، برج  اس ام پی، طبقه چهارم ، دکتر مهدی اسد زاده
مترجم رسمی در اردبیل: دکتر مهدی اسدزاده، دکترای مترجمی
041-33352170
09120877409

09019585312

هموطنان عزیز استان اردبیل. از آنجا که در استان اردبیل دارالترجمه رسمی وجود ندارد بر آن شدیم تا جهت رفاه حال شما هموطنان گرامی امور ترجمه رسمی آن استان را نیز عهده دار شویم بدین معنی که شما عزیزان می توانید بعد از تماس تلفنی و مشاوره در مورد مدارکتان آنها را به طرق مختلف به دست ما برسانید تا امور ترجمه و تائیدات دادگستری و وزارت برای شما انجام گیرد.
شما عزیزان میتواند از طریق تماس تلفنی و یا تلگرام مشاوره لازم را در مورد ترجمه رسمی مدارکتان جویا شوید و سپس جهت ترجمه رسمی اقدام به ارئه مدارک رسمی خود نمایید.
دارالترجمه رسمی شهریار واقع در تبریز، چهار راه آبرسان، جنب قنادی تشریفات، برج سفید اس ام پی، ارائه دهنده خدمات ترجمه رسمی اسناد در تبریز و اردبیل،ترجمه رسمی مدارک تحصیلی در  اردبیل و تبریز، ترجمه رسمی قراردادها و مدارک رسمی دیگر در تبریز و اردبیل و اخذ تاییدات دادگستری و وزارت خارجه در تبریز ، از مترجمان باتجربه و خبره‌ای تشکیل شده است که سابقه‌ای طولانی در زمینه ترجمه و ویرایش متون مختلف عمومی و تخصصی دارند. ما در تلاشیم با ارائه خدمات حرفه‌ای و ممتاز، آغازگر فصلی تازه در خدمات ترجمه رسمی در تبریز باشیم.
نرخ دولتی ترجمه رسمی در اردبیل: دفتر ترجمه رسمی شهریار در تبریز برای ترجمه های رسمی اردبیل نیز تابع نرخ دولتی جهت ترجمه اسناد و مدارک  می باشد.
مترجم رسمی مسئول دارالترجمه رسمی شهریار دکتر مهدی اسدزاده می باشند. ایشان دارای مدرک دکترای تخصصی ترجمه زبان انگلیسی بوده و دارای سوابق تدریس در خارج از ایران می باشند و آشنایی لازم جهت ترجمه صحیح اسناد و مدارک به زبان انگلیسی را دارا می باشند.
041-33352170
09120877409